undefined

Що говорять матері та лікарі про тест NIFTY by GenePlanet?

profileprofile

Алекс Фарр - Австрія

Дипломований лікар, доктор наук, доцент кафедри акушерства та гінекології

Рішення щодо того, чи слід проводити пренатальний скринінговий тест, є дуже особистим. Його повинні прийняти самі майбутні батьки - навіть у випадках, коли немає ознак підвищеного ризику. Моя робота, як гінеколога - проінформувати вас про доступні можливості пренатального скринінгу, щоб ви могли спільно прийняти обґрунтоване рішення. Звичайно, цілком прийнятно, якщо ви відмовитеся від будь-якого скринінгу. Однак важливо, щоб ви усвідомлювали наслідки та ризики такого рішення.

profileprofile

Соня Левак Хозяк - Словенія

Лікар акушер -гінеколог

Бажання кожної майбутньої мами - народити здорову дитину. Проводячи тест НІФТІ у перші тижні вагітності, вона може бути впевнена на 99%, що у її дитини не буде синдрому Дауна. Тест є неінвазивним і не створює загрози викидня, оскільки для проведення цього тесту необхідна лише невелика кількість крові вагітної жінки. Результати разом з оцінкою ризику розвитку синдрому Дауна та інших анеуплоїдій готові менш ніж за 10 днів. Тест також дозволяє діагностувати стать дитини. NIFTY by GenePlanet наразі є найточнішим генетичним пренатальним скринінговим тестом, доступним на ринку.

profileprofile

Емір Махмутбегович - Боснія і Герцеговина

Лікар акушер -гінеколог, кандидат медичних наук, медичний генетик

Щоразу, коли я рекомендую неінвазивний пренатальний тест, я рекомендую своїм пацієнткам тест NIFTY by GenePlanet, оскільки я можу чесно сказати, що я йому довіряю. При тому, що у світі вже отримано понад 6 000 000 зразків, цей тест проводиться найчастіше. Частота виявлення становить понад 99% при частці хибно-позитивних результатів лише 0,12%. Для мене це означає, що менша кількість пацієнтів проходитиме непотрібні інвазивні діагностичні процедури.

profileprofile

Майя Міланович - Джорджевич

Лікар акушер -гінеколог

У нашій клініці ми пишаємося тим, що надаємо медичні послуги та робимо тести усім нашим пацієнтам на найвищому рівні. В останні роки тести НІФТІ стали основним скринінговим інструментом, що дозволяє виявляти хромосомні аномалії плода з раніше немислимою точністю. Як наслідок, великій кількості пацієнток не потрібно проходити інвазивні тести, а немовлята, народжені з певними захворюваннями, можуть отримати належне лікування та догляд при народженні. Прагнучи надати достовірну, точну та доступну відповідь на запитання батьків про здоров'я своєї майбутньої дитини, ми рекомендуємо тест NIFTY by GenePlanet усім нашим вагітним жінкам як один з найкращих неінвазивних пренатальних тестів, доступних на даний момент на ринку.

profileprofile

Предраг Джорджевич

Лікар акушер -гінеколог

Турбота про здоров'я своєї дитини є найважливішою турботою, яку вагітні жінки відчувають протягом усієї вагітності. Пацієнтки дуже цінують можливість отримати цю інформацію швидким, надійним та безпечним способом, якою є торгова марка тестів НІФТІ. Тест NIFTY by GenePlanet, як один з найнадійніших тестів, що вже тривалий час присутній на ринку, є найбільш поширеним тестом НІФТІ у нашій клініці. Ми рекомендуємо його всім пацієнткам, незалежно від анамнезу або раніше проведених тестів. Завдяки тому, що результати є зрозумілими і обнадійливими, а також через широкий спектр діагностованих захворювань, наші пацієнтки продовжують вважати NIFTY by GenePlanet одним із найкращих неінвазивних пренатальних тестів.

Слідкуйте за нами

© 2020 GenePlanet Всі права захищені

Безпечна оплата