undefined

Що говорять матері та лікарі про тест NIFTY by GenePlanet?

profile

Мішель

35 років

Я вирішила зробити тест НІФТІ після отримання даних про величину шийної складки, які не відповідали моїм очікуванням. Я хотіла насолоджуватися своєю вагітністю, не турбуючись ні про що. Процес проведення NIFTY by GenePlanet дуже простий. У вас візьмуть кров, а результат тесту ви отримаєте через 6-10 днів. Я була щасливою і задоволеною і, крім іншого, спокійною, бо знала, що в моєї дитини відсутні генетичні аномалії. Також тест зі 100% точністю підтвердив, що я чекаю на дівчинку. Я настійно рекомендую тест НІФТІ усім, хто сумнівається, і особливо тим, хто хоче бути впевненим у результатах. Проходження цього тесту, безумовно, є правильним рішенням.

profile

Алісія

30 років

Виходячи зі свого досвіду я вирішила зробити вимірювання товщини шийної складки та тест НІФТІ. Раніше я працювала у компанії, яка пропонує подібні послуги, тому знала, що хочу пройти тест. НІФТІ - це неінвазивний пренатальний тест. Це означає, що він не чинить негативного впливу на організм, а також не впливає на перебіг вагітності. Різниця між вимірюванням товщини шийної складки і НІФТІ полягає в тому, що НІФТІ надає точну інформацію про можливі хромосомні аномалії. Окрім синдрому Дауна, він також дозволяє точно дізнатися, чи є синдром Едвардса, Патау та інші трисомії, за допомогою простого забору крові. Оскільки при вимірюванні товщини шийної складки неможливо визначити стать, я вирішила дізнатися стать малюка за допомогою тесту НІФТІ. Через тиждень після взяття крові зателефонувала медсестра і сказала, що результати нормальні, і хромосомних аномалій вони не виявили. Я б рекомендувала НІФТІ усім майбутнім матусям.

profile

Сара

37 років

Я вирішила зробити тест НІФТІ здебільшого тому, що під час вагітності мені було більше 35 років. Це викликало у мене бажання переконатися у здоров’ї своєї дитини та уникнути проблем. Той факт, що NIFTY by GenePlanet - неінвазивна та безризикова процедура, мене заспокоїв. Крім того, результати були готові в максимально короткий термін. Перед проведенням тесту у мене був гарний настрій, і після отримання результатів я заплакала від радості. Наступного разу я б зробила тест ще раз.

profile

Ніна

37 років

Коли я завагітніла, я відразу вирішила зробити тест НІФТІ, оскільки вимірювання товщини шийної складки не дає точні результати. Дев'ять років тому я не була настільки добре проінформована про можливі ускладнення та хромосомні аномалії плода, але наразі я отримала достатню кількість інформації про це. Я щаслива і в цілому спокійна після отримання результатів тесту НІФТІ, і тепер я можу безтурботно насолоджуватися своєю вагітністю. Якщо подивитись, скільки грошей ми витрачаємо на дитячу коляску, витратні матеріали та засоби догляду за дітьми, мені не шкода витратити гроші на тест, який підтверджує відсутність аномалій у моєї дитини.

Щоб стати посередником для проведення тесту NIFTY by GenePlanet, зв’яжіться з нашою командою.

Слідкуйте за нами

© 2020 GenePlanet Всі права захищені

Безпечна оплата