Презентація NIFTY by GenePlanet

NIFTY by GenePlanet - це високоточний неінвазивний пренатальний тест, який дозволяє провести скринінг хромосомних анеуплоїдій, включаючи трисомії хромосом 21, 18 та 13, починаючи з 10 тижня вагітності. Це тест з більш високими показниками достовірності, ніж сучасні методи скринінгу. При частці виявлення > 99% (за результатами понад 147 000 вагітностей) та частці хибно позитивних прогнозів лише 0,14% для виявлення трисомій хромосом 21, 18 та 13, наш тест гарантує, що кількість жінок, які проходять непотрібні інвазивні діагностичні процедури, значно зменшується.

10 000 000

ОБРОБЛЕНО ЗРАЗКИ НІФТІ

На сьогоднішній день за нашою технологією проаналізовано понад 10 000 000 зразків НІФТІ

Варіанти тесту

Тести
Найпоширеніші трисомії
Синдром Дауна/
трисомія 21
Синдром Едвардса /
трисомія 18
Синдром Патау/
трисомія 13
Додаткові трисомії
трисомія 9трисомія 16трисомія 22
Анеуплоїдії статевих хромосом
Синдром Тернера/
моносомія X
Синдром Клайнфельтера/XXYСиндром потрійної Х-хромосоми/XXXСиндром Джейкобса /XYY
Інформація про стать
Синдроми делеції / дуплікації
Basic
Standard
Plus
60 синдромів
Pro
92 синдроми (включаючи DiGeorge 1)
Twins Pro
92 синдроми (включаючи DiGeorge 1)
Twins Basic

Методологія NIFTY by GenePlanet

undefined

Частки безклітинної ДНК у крові матері

Безклітинна ДНК (cfDNA) - це короткі фрагменти ДНК, що циркулюють в кровотоці. Під час вагітності кров матері містить як свою безклітинну ДНК, так і безклітинну ДНК плода.

undefined

Для тесту NIFTY by GenePlanet потрібен лише зразок крові

Для тесту NIFTY by GenePlanet потрібна лише невелика кількість крові матері. Потім cfDNA в крові матері аналізують за допомогою нашого власного методу генетичного секвенування та біоінформативного конвеєру для скринінгу на наявність досліджуваних хромосомних аномалій у плода. У разі наявності аномалії можна виявити невеликі надлишки або дефіцит кількості ураженої хромосоми.

undefined

Масивне паралельне секвенування фрагментів ДНК

Наш тест забезпечує ефективне вимірювання невеликих надлишків певної хромосоми в концентрації ДНК методом масивного паралельного секвенування. Це означає секвенування мільйонів фрагментів ДНК плода та матері у кожному зразку.

undefined

Аналіз даних та виявлення генетичних аномалій

Завдяки методу повного геномного секвенування та чотирьом різним алгоритмам біоінформатики ми можемо аналізувати дані про весь геном. Ми можемо порівняти хромосоми у досліджуваному зразку з оптимальними еталонними хромосомами і таким чином точно визначити наявність генетичних аномалій.

undefined

Результати тесту NIFTY by GenePlanet є найбільш точними.

На відміну від методів цільового секвенування, що застосовуються в деяких інших тестах НІФТІ, метод тесту NIFTY by GenePlanet надає надзвичайно точні результати незалежно від клінічних симптомів пацієнта. Він також проводиться для виявлення більш широкої низки захворювань; трисомії, анеуплоїдії статевих хромосом, мікроделеції та дублювання.

Питання, що часто задаються

Зв'яжіться з нами і ми допоможемо вам отримати відповіді

+48 724 404 304

Все ще шукаєте відповідь?

Зв’яжіться з нашою командою підтримки

Слідкуйте за нами

© 2020 GenePlanet Всі права захищені

Безпечна оплата